İletişim

null

İletişim için turkalevi@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

Reklamlar

İletişim” üzerine 33 yorum

 1. Esen Olsun Bu siteyi daha ilk defa gördüm,Gerçek Kızılbaş ve gerçek Türkçülerin uzun zamandır ihtiyacı olan bir site tabi ki gerçek amacına hizmet ederse,sitenin yönetimi ve kadrosu hakkında bilgi almam mümkünmü…TTK

  Beğen

  • Nihal Atsız ile Türkçülüğün mihenk taşlarından birisidir ve fikir dünyamızı şekillendiren düşünce adamlarının öncülerindendir. Fakat bizim için vazgeçilmez ve tek olan Başbuğumuz Mustafa Kemal Atatürk’tür.

   Beğen

  • Hüseyin Nihal ATSIZ. Yavuz’u övmesi normal bir olay. Yavuz da bir Türk lideri sonuçta. Ona bakarsan Timur Han’ı da çok över. Türklüğe başlık yapmış herkes onun için önemlidir. Ayrım yapmadan Türklüğü kucaklayan biri o. Alevi Türkmenleri Türklük’den ayırmaya çalışan yobazlara en büyük yanıtı vermiştir kendileri. Makalelerini okursan görürsün.

   Beğen

 2. Ekonomi hakkında ne düşünüyorsunuz acaba. Sosyalismisiniz yoksa liberal ekonomiyi mi savunuyorsunuz merak ediyorum

  Beğen

  • Biz başbuğumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün diğer bütün ilkelerini savunduğumuz gibi onun devletçilik ilkesini de koşulsuz savunuyoruz ve kabul ediyoruz. Devletçiyiz.
   Devlet, ekonominin her alanında faaliyet gösterecek ve özel sektörü dengeleliyi bir işlev görecektir. Özel sektör tek başına veya ortaklık yoluyla ekonominin hiç bir dalında tekelleşemeyecektir. Elektrik, su, doğalgaz, haberleşme, yeraltı kaynaklarının kullanımı gibi stratejik öneme sahip alanlarda devlet tekeli bulunacaktır. Temel yaşam malzameleri Halkçılık ilkesinin bir gereği olarak yurttaşlara ücretsiz dağıtılacak veya çok düşük miktarla tedarik edilecektir. Alan kısıtlı olduğu için uzatamıyorum sitemizi inceleyebilir veya Atatürk ilkelerini bir kez daha okuyabilirsiniz. Esenlikle…

   Beğen

 3. Kızılbaş’tan faşist mi olurmuş?! Olursa düşkün sayılır!!! Hele ki, faşistlerin ellerindeki Kızılbaş kanı kurumamışken…

  Beğen

  • Faşist sensin. Kimin düşkün olup olmadığı Buyruk”ta ve Erkanname’de açıkça yazılıdır. Bşr şey hakkında konuşurken önce fikir sahibi ol, sonra konuş. Ve birazcık ta siteyi araştır, arşivdeki yazıları oku.

   Beğen

 4. bu siteyi yapan arkadaslara cok tesekkurler, umarim sesiniz solugunuz nice baska ellere yayilir, o ellerde ask atesi ile yanan gonullere esenlik olur, daha nice dostlar bade icer, bu yanan od kiyamete kadar kararmaz.

  Beğen

 5. neredeydiniz siz bu zamana kadar, kendisini kürt sanan alevilere ulaşmak ve yıkanan beyinlerini özüne döndürmek için size ve diğer Türk üstadlara ihtiyacımız var. Ben Tunceliliyim ve 80 yaşında babaannem var, lisede her gencin yaşadığı siyasi ayrım sırasında babaanneme kökenlerimizi sormuştum, kendiside bizim aslen Horasan dan geldiğimizi ve asıl Türk bizler olduğunu söylemişti. Şimdi de bu tür yazılar okuduğumda daha nice alevi gençlerinin bu yazılardan mahrum kalmaması gerektiği inancını taşımaktayım. Yardımım dokunacaksa lütfen benimle irtibata geçin. Emeğinize sağlık, iyi ki varsınız.

  Beğen

 6. Öncelikle bu siteyi hazırlayan kardeşlerime çok teşekkür ederim. Yasadışı sol örgütlerin eline oyuncak olan Türkmen Alevi gençlerini bilgilendirmek için çok önemli bir atılım. Biz kanıyla ve özüyle Türk’üz. Tanrı Türk’ü Korusun.

  Beğen

 7. ALLAH Yar ve Yardımcınız olsun canlar.Türkün özü bu canlar.Bu canlara canım kurban benim asil soydaşlarım.
  Hoca Ahmet Yesevi’ye sormuşlar, müslüman mısın ?
  – Elhamdülillah Türk’üm Müslümanım, demiş.
  Neden Türklüğü katıyorsun biz dinini soruyoruz demişler.
  _ Din seçim, Türklük kaderdir, demiş.

  Beğen

 8. Bu sitenin amaci ortada, sozde Turkcu Aleviler varmis gibi bir algi yaratmak. Ancak bu ulkede neredeyse her Alevi aileden, sulaleden, fasist saldirilara verilen kurban canlar varken, nasil inandiracaksiniz insanlari bu garabet fikirlere. Maras’da, Corum’da yasananlarin hepsi turkculer tarafindan yapilmisken, Sivas ‘da 37 insanimiz yakilirken, disarida bozkurt isareti yaparak tekbir getirenleri gosteren videolari nasil unutturacaksiniz.

  Beğen

  • Haydar Eren; Türkçülerin içinde bir tane bile tanıdığın olmadığı için bu saçma sapan yorumları yapmanı cahilliğine veriyorum. Yaklaşık on yıldır bu siteyi de ayakta tutanlar da dahil olmak üzere Türkçü teşkilatlar içinde çok sayıda Alevi vardır, belki Sünni Türklerden daha da fazladır.
   Yukarıda saydığın katliamların hiçbirisi Türkçüler tarafından yapılmadı. Bu katliamları senden milyon kat fazla biz lanetliyoruz. Türkçülerin elleri tertemizdir. Katliamların muhatapları belliyken bizi de aynı kefeye koyman son derece cahilce. Biz parti tutmayız, partilerden nefret ederiz. Buna Mhp, BBp gibi partiler de dahil olmak üzere.
   Sanırım bizleri ülkücülerle veya büyük birlikçilerle karıştırıyorsun. Hiç tanımadığımız sana hengi mesafede duruyorsak, MHP’ye de aynı mesafede duruyoruz. TÜRKÇÜYÜZ biz.
   Git önce Trükçülüğün ne olduğunu öğren, ülkücülükle, sentezcilikle, ümmetçilikle karıştırma.

   Beğen

 9. Lutfen, bana cevap verirmisiniz:

  Benim Babam Alevi Turk ve Annem Sunni Turk.

  Bir kac Alevi Forumlarini ziyaret ettim, ve 3-4 Alevi sitesine uye oldum.
  Alevi Turklerin Sunni Turklere karsi uzgu duyduklarini sanip bu konuyu tartismak istedim. Ama, bana karsi cok dusmanlik duygusu gosterdiler, ve bunuda anlamaya calisip yine tartismak istedim. Ama, bir sitede ‘Sunnilerin Sunni Kani” ve “Alevilerin Alevi Kani” olduguna inandiklarini ogrenince butun Alevilerden uzak kalmaya karar verdim! Alevi Turkleri nasil Turk olduklarina onem vermiyorlar?

  Beğen

  • Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım ama anladığım kadarıyla cevap vereyim.
   “Alevi kanı” veya “Alevilik soydan gelir” tezi, bin yıldan uzun bir süredir, her çağda soykırımlara, katliamlara maruz kalan bir inancın, yok olmamak için geliştirdiği bir reflekstir. Korunma içgüdüsüdür.
   Bu tür toplumların asimilasyona uğramaması için yapması gereken tek şey, içe kapanmak ve kültürüne diline törene daha da çok bağlanmaktır.
   Aleviler bunu yapmıştır.
   Türk olduklarına önem vermedikleri yanlış. Çünkü Türk dünyası da dahil olmak üzere, Türk kültürünü en saf yaşayan toplumlardan biridir Aleviler.
   Neden sol, sosyalist, komünist çevrelere yakınlar? Gibi bir şey sormak istemişsiniz sanırım. Bugün Türklüğün ve Türk milliyetçiliğinin savuncusu olduğunu söyleyen Mhp’nin Alevilere 1980 öncesi uyguladığı şiddet ve 90 sonrası üniversitelerde yaptığı baskıdır. Kendisini Türk milliyetçisi olarak ifade eden bir kurum, Türk kültürüne en çok hizmeti dokunan bir toplumu düşman olarak görmeseydi, bugün Türkiye bambaşka olurdu.
   Daha açık ve anlaşılır soru sorarsanız eğer yardımcı olmaya çalışırım. Sizin üye olduğunuz sözde Alevi siteleri genelde kürt ve zazaların açtığı sitelerdir ve onlar zaten Türk’e düşmandır.

   Beğen

   • Cevabiniza iki noktada tesekkur ederim:

    -Zaman verip iyi bir sekilde cevabinizi acikladiniz.
    -Uye oldugum o siteler belki Kurt ve Zaza, Turkce yazdiklari icin hic oyle olabilirleni dusunmedim, bakip bulmam gerekir.

    Ama, “Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım” diyerek beni disari surmeniz ne Alevi’ye nede Turke yakisir: Yazdigim harflerden ve akinci bir Turkce kullanamadigim icin anlayabilirsinizki yurt disinda cok uzun yillardir yasadigim ve Turkce Bilgisayarim yok. Bir kac Avrupali ve Amerikali yazarlarin Turkler ve Ermeniler hakkindaki kitaplarini okudugum hep bu karara gelirler: “Turklerde kuvvetli birlik yoktur, Ermeniler birbirilerini yukseltmege calisir, ama Turkelr birbirilerini cekistirir”…!!

    Beğen

   • Arkadaşım; tam olarak ne demek istediğini gerçekten anlamadığım için o şekilde yazdım. Konuyu net olarak anlayabilmiş olsam bütün bildiklerimiz yazabilirdim ve aktarablirdim size.
    Yapılan diğer yorumlara ve verilen cevaplara bakarsanız art niyet olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Zira muhatap olduğumuz binlerce küfre bile insani sınırlar içinde cevap vermeye çalışıyoruz. Bir şeyleri gerçekten merak eden ve soran öğrenmek isteyenlere elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz.

    Beğen

  • değerli kardeşim alevi türkmrn canlar da,sünni türkler de büyük türk kültürünün en değerli parçalarıdır.dikkat etmemiz gereken mezhepsel kavgalardan ve yobazlıklardan uzak kalarak atatürk yolun da ve Atatürk laikliğinden ayrılmadan birbirimize sarılmak,kucaklaşmak ve kaynaşmaktır.Alevi kardeşlerimizin derdi varsa hepimiz aleviyiz diyebilmek,sunni kardeşlerimizin derdi varsa hepimiz sünniyiz diyebilmek bizim misyonumuz olmalı.ilkkez gördüm bu siti ve tazını.geçte olsa yardım çağrına icabet olmaya çalıştım.umarım okursun.ayrıca bu sitede Rıza Zelyurt parmağı olduğundan işkilleniyorum.yazısını gördüm.Büyük bir Türk aydını ve gurur duyulacak vatansever bir şahsiyettir.takipçisi olun ve mutlaka eserlerinden faydalanın.Türk alevileri mazlumdur,saftır.candır.sahip çıkın.bağrınıza basın.görünki karşız kalmaz.ayrıca türk milliyetçisi ve özellikle sünni tandanslı kardeşlerime tavsiyem türkmen aleviliğini iyi araştırın.göreceksinizki Yüce rabbimizin hatrına kulu kuldan ayırmayan ve kul hakkına hürmeti esas alan çok mükemmel bir inanç yoludur.Ön yargılarımızdan kurtulup bir olalım.diri olalım.hepinizi sevgiyle kucaklıyorunm

   Beğen

 10. Bugun, bu siteyi tutmak icin ne kadar zorluklarla karsittiginizi okudum. Sadece para meselesi degil, baska Turklerde size baski yapiyor. Bu beni cok uzuyor.

  Yurt disindada ayni sekilde, biz birbirimize yardim edip Turk’leri korumak yerine herkes birbirine kotuluk yapiyor. Bana inaniz, bu hic boyle degil baska halklarin icinde.

  Neden boyleyiz? Turk oldugumuzdan gurur duymuyormuyuz?

  Neden butun Turk Sunniler Alevism konusunu okuyup ogrenmek istemiyorlar? Yuzlerce seneler Alevism hakkinda cok yalanlar soylenmis. Sunni Turkler Hristiyanlarala evleniyorlar ama Turk Alevilere dusman oluyorlar; Bunun mantiki nerede?

  Butun Turkler, aklinizi basiniza getiring, Turk Aleviler Turktur, hepimizin ayni kani var, ayni tarihi var, ayni dili var; Dusmanlarimiz Turkiye’yi paylasmak istiyorlar, Ermeniler bir yandan ve Kurtler bir yandan, ve Yunanlilar hala geri gelmek istiyorlar, bu kadar dusman yetmezmi – Turk Aleviler Turk Sunnilerin dusmani degiller!

  Beğen

 11. slm.ben irandan yazilarinizi okuyorum ve cok zevk aliyorum.coktan beri boyle bir siteyi ariyordum ve buldugumda cok sevindim.tanri sizi korusun.

  Beğen

 12. Değerli ziyaretçiler Allah’ın selamı üzerinize olsun ve Tanrı Türk’ü Korusun.Bu dileklerimi ilettikten sonra şunları söylemek isterim :
  Bütün değerli yorumlarınızı okudum ve usumda(aklımda ) dara çektim. (çözümledim ve değerlendirdim)
  Böyle bir ağ yerliği (internet sitesi) ile karşılaşıp , incelemek bile bizlerin bir Türk sevdalısı ,ülkü sahibi olduğuna ve İslam Peygamberi Kainatın Nuru Muhammed Mustafa (s.a.s.) ‘nın davasını emanet bıraktığı Şah-ı Merdan İmam Ali (Allah’ın selamı üzerine olsun) taraftarı olmamıza bir delildir.Allah önce bize Ehlibeyt’in İmamların yolunu nasip eylesin ve sonra da bizi bu doğru yolumuzdan ayırmasın.

  Değerli Türk -İslam sevdalıları öncelikle TÜRKÇÜLÜK ve faşistliği birbiriyle karıştırmamamız gerekir.Türkçülük Hoca Ahmet Yesevi’nin yolu Hünkarım Hacı Bektaş-ı Veli’nin ALP-ERENLERİ ile Anadolu’yu Türk Vatanı yapıp İslamlaştırmasıdır.Faşistliği lanetliyoruz…

  Beğen

 13. Ellerinize saglik soydaslar! Turkcu kizilbaslar olarak kendimize bi forum acmamizda buyuk bi yarar olucani inaniyorum. Esen kalin!

  Beğen

 14. Admin ,sungur ve diğer arkadaşlar bizler de istanbuldayiz, sizler ile tanışmak güzel ve isabetli olur, bilgi paylasimlari yapar tanış oluruz. Selam ve dua ile

  Beğen

 15. Bu site tam amen ırkçı ve ayrılıkçı bir sayfadır,zaten normal insanlar bu tür işlerin peşinden koşmazlar,bilime sanata müziğe buluşa değer verirler,psikolojisi bozulmuş,kötü aile ortamında yetiştiş içi pisleşmiş kişiler ancak bıu tarz düşüncelerle doludur ve bunu ancak internet üzerinden yapabilirler çünkü gerçek hayatta bu tarz insanlarla normal insalar dostluk kurmazlar ancak kendileri gibi insanlarla gezeler,hiç dikkate almayın arkadaşlar gidin güzel güzel hayatın tadını çıkarın bırakın bu tarz insalar bu tzar boş düşüncelerle hayatlarını bitirsinler kendi hayatlarını zehir etsinler,eskiler çok güzel söylemiş;KİŞİ ATEŞ OLSA ANCAK EKSENİ KADAR YER YAKAR.son söz,bu sayfada diğer bütün benzeri sayfalar gibi tez zamanda kapatılacaktır hiç merak etmeyin,artık bu tip oluşumlara yeni yasa cezada getirdi,Hepmize hayırlı olsun.

  Beğen

  • Yazdıklarının hepsi kendi hayal ürünün. İletişim adresleri var. “Buluşalım” desen, en geç iki gün sonraya randevu verir yanına geliriz. Tanışmak isteyen kimseyi geri çevirmedik şimdiye kadar. Oturduk çayımızı içtik, sohbetimizi ettik.
   Bu sitede yazan hiçbir şey uydurma değil, bilgisi var belgesi var. İşinize gelmeyince hemen kara propaandaya girişmeyin. Kaleminiz ve zekanız yetiyorsa, burada yazılan herhangi bir şeyi çürütün, aksini ispatlayın.
   Tez zamanda kapanır dediğin site 2005 yılından beri var. Archive.org adresinden teyit de edebilirsin. Bir yere gitmeye niyetimiz yok. Maddi imkanımız yettiği sürece de kalacak.
   Devlet var, hakimleri savcıları var. İstediğin zaman mahkemeye başvurabilirsin. Sana şu an bu cevabı yazan kişi olara k söylüyorum, istediğin zaman kapımı çalabilirsin.
   Teröristlerin baştacı edildiği bir düzende, ceza alırsak onu da şeref sayarız.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s