Açıklama

Turkalevi.com sitesi; Türk Milleti’ni bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla 2005 yılında kurulmuş ve zaman zaman hacklenmeler, maddi yetersizlikler, zaman eksikliği gibi  nedenlerle kesintiye uğramış olsa bile halen yayındadır ve mümkün olduğunca yayında kalacaktır.

Sitedeki bütün içerik  taraflıdır ve Türk’e göre yorumlanarak yazılmıştır, yayınlanmıştır. Aksi yöndeki yazılar, bildirimde bulunulduğu takdirde kontrol edilecek, düzeltilecek veya yayından kaldırılacaktır.

Sadece sanalda kalan, kimin yaptığı belli olmayan bir ağ eli değildir. İletişim kanallarıyla irtibat kuran ve Türklüğe hizmet eden-edebilecek herkesle yüz yüze görüşülmüştür, bundan sonra da görüşülecektir.

Burası dışında Ebulfez Elçibey, Şah Hatayi, Hacı Bektaş Veli, Safevi, Yedi Ulu Ozan blogları ve facebook’taki Ebulfez Elçibey sayfası, twitter’da Türkmen Aleviler hesabı tarafımızdan yapılmıştır. Bunlar dışında kontrolü bizde olan hiçbir ağ eli mecut değildir ve yukarıdaki sayfa dışında bir facebook sayfamız veya başka bir sosyal paylaşım hesabımız yoktur.

Bize ulaşmak için kullanabileceğiniz mail adresi turkalevi@gmail.com adresidir. Her türlü soru-görüş-öneri için bize ulaşabilirsiniz.

Yurt ve şeref için
Budun yaşasın, töre unutulmasın diye, biz VARIZ
Tanrı Türk’ü Korusun

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s